دانلود فیلم ساردخت The Starling Girl 2023
0% (0 رای)
80%
حجم مصرفی شما عادی محاسبه می‌شود.

توضیحات فیلم

دانلود فیلم ساردخت The Starling Girl 2023

دانلود فیلم خارجی درام “ساردخت”، تولید کشور آمریکا و محصول سال 2023، به کارگردانی لورل پارمت ساخته شده است. نویسنده فیلمنامه همچنین لورل پارمت است. این فیلم با بازی هنرمندانی نظیر الیزا اسکانلن، لوئیس پولمن، جیمی سیمپسون، رن اشمیت، کلر الیزابت گرین، الی می، آستین آبرامز، کریس دینر، پیج لی لندرز، کیاران سیتاوی، برایانا برونگر، جسامین بورگوم و کایل سکور به روی پرده رفته است.

فیلم “ساردخت” برای اولین بار در تاریخ 21 ژانویه 2023 در جشنواره بین‌المللی فیلم ساندس (Sundance Film Festival) در آمریکا به نمایش درآمد. سپس پس از حضور در چندین جشنواره بین‌المللی دیگر، در تاریخ 12 می همان سال، توسط کمپانی Bleecker Street Media در سینماهای آمریکا به نمایش درآمد.


داستان فیلم ساردخت

در فیلم “ساردخت جم”، داستان به شخصیت جم استارلینگ، یک دختر 17 ساله در یک جامعه مسیحی سختگیر در ایالت کنتاکی متمرکز می‌شود. او کل زندگی‌اش را در تلاش برای کشف جایگاه خود در دنیا گذرانده است. جم رویایی دارد که یک مسیحی وظیفه‌شناس باشد و با عضویت در گروه رقص کلیسا به شادی و خوشبختی دست یابد. اما به مرور زمان، آرزوهای رو به رشد جم و همچنین سنت‌های جامعه، بار سنگینی را بر دوش او قرار می‌دهند.

پیشنهادات بر اساس دانلود فیلم ساردخت Starling Girl 2023 ✔️(+زیرنویس فارسی)

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

console.log('hello');