ورود عضویت
دانلود فیلم تب قله
0% (0 رای)
79%

توضیحات فیلم

Rate this post

دانلود فیلم تب قله Summit Fever

دانلود فیلم خارجی تب قله محصول سال 2022 کشور آمریکا به کارگردانی و نویسندگی داستان و فیلمنامه جولیان گیلبی، این فیلم هفتمین تجربه کارگردانی جولیان گیلبی در زمینه ساخت فیلم بلند سینمایی می باشد او که فعالیت هنری خود را در این زمینه از سال 2002 تا کنون آغاز نموده است عمده فعالیت خود را در زمینه نویسندگی و نوشتن فیلمنامه انجام داده است و بیشتر فیلم های ساخته شده توسط او در مورد صعود به کوه و قلعه ها ترسناک و بلند می باشد حال در سال 2022 جدیدترین فیلم سینمایی خود را در تاریخ 17 اکتبر 2022 نیز منتشر نمود که در ان هنرپیشگانی چون رایان فیلیپ، فردی تورپ، هانا نیو، ماتیلد وارنیه، جیانمارکو سائورینو، لورا فریس به هنرنمایی پرداخته اند.


خلاصه داستان:

در فیلم تب قله Summit Fever 2022 می‌بینید رویای جسورانه برای صعود به چالش‌برانگیزترین کوه‌های جهان به زودی برای گروهی از دوستان به یک کابوس وحشتناک تبدیل می‌شود که طوفانی مرگبار آن‌ها را در نزدیکی قله به دام انداخته و امید به نجات را کاملا قطع می‌کند. حال با مشکلاتی که در برابر این گروه وجود دارد، آن‌ها مجبورند به یکدیگر اعتماد کرده تا خود را به هر وسیله‌ای که لازم است نجات دهند اما…


Download the 2022 foreign film Peak Fever, produced in the United States, directed and written by Julian Gilbey, this film is the seventh experience of director Julian Gilbey in the field of making feature films. He has done most of his activities in the field of writing and writing screenplays, and most of the films made by him about climbing mountains and castles are scary and long. also published in which actors such as Ryan Philip, Freddie Thorpe, Hannah New, Mathilde Varnier, Gianmarco Saurino, Laura Ferris have acted.

حجم مصرفی شما عادی محاسبه می‌شود.

پیشنهادات بر اساس دانلود فیلم تب قله ✔️2022 (+زیرنویس فارسی)

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

console.log('hello');