دانلود فیلم بازگشت به سئول Return to Seoul 2022
0% (0 رای)
85%
حجم مصرفی شما عادی محاسبه می‌شود.

توضیحات فیلم

دانلود فیلم بازگشت به سئول Return to Seoul 2022

دانلود فیلم خارجی “بازگشت به سئول” یک فیلم درام مشترک از کشورهای فرانسه، آلمان، بلژیک، کره جنوبی، رومانی، کامبوج و قطر می‌باشد که در سال 2022 تولید شده است. این فیلم توسط توسط دیوی چو کارگردانی شده است. فیلمنامه این فیلم به صورت مشترک توسط لور بادوفل و دیوی چو نوشته شده است و هنرمندانی مانند پارک جی-مین، اوه کوانگ روک، گوکا هان، کیم سان-یانگ، یوآن زیمر، لویی دو د لنکزائینگ، جین هیو، هور اوک سوک، سون سونگ-بیوم و دونگ سوک کیم در آن به ایفای نقش پرداخته‌اند.

“بازگشت به سئول” برای اولین بار در تاریخ ۲۲ مه سال ۲۰۲۲ در جشنواره بین‌المللی فیلم کن (Cannes Film Festival) در فرانسه به نمایش درآمد. پس از آن، در چندین جشنواره بین‌المللی دیگر حضور یافت و در نهایت در تاریخ ۲۵ ژانویه سال ۲۰۲۳ توسط کمپانی Les Films du Losange در سینماهای فرانسه و توسط کمپانی Sony Pictures Classics در سینماهای آمریکا اکران شد.


داستان فیلم بازگشت به سئول

فیلم “بازگشت به سئول” داستانی را روایت می‌کند که در آن یک زن جوان بیست و پنج ساله اهل فرانسه تصمیم می‌گیرد برای اولین بار به کره جنوبی سفر کند. او در این کشور به دنیا آمده بود قبل از آنکه توسط یک زوج فرانسوی به فرزندخواندگی گرفته شود. اکنون او تصمیم می‌گیرد والدین بیولوژیک خود را پیدا کند، اما این سفر غیرمنتظره تبدیل به یک تجربه جذاب و پرماجرا می‌شود که زندگی او را به طور کامل تغییر می‌دهد و…

پیشنهادات بر اساس دانلود فیلم بازگشت به سئول ✔️2022 (+زیرنویس فارسی)

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

console.log('hello');