قسمت آخر (52) سریال جیران را هم اکنون دانلود و تماشا کنید!
ورود عضویت
دانلود انیمیشن حباب
0% (0 رای)
87%
حجم مصرفی شما عادی محاسبه می‌شود.

توضیحات فیلم

Rate this post

دانلود انیمیشن حباب Bubble

دانلود انیمیشن حباب محصول سال 2022 کشور ژاپن به کارگردانی تتسورو اراکی و نویسندگی داستان و فیلمنامه جن اوروبوچی، نائوکو ساتو، رنجی اوکی که به صورت مشترکا نویسندگی اثر جدید تتسورو اراکی را بر عهده داشته اند. این انیمیشن داستان آن بر اساس یک مانگا به همین نام نوشته اروبو هیجیهارو اقتباس شده است. انیمه Bubble در تاریخ 10 فوریه 2022 برای اولین بار در جشنواره فیلم برلین به نمایش درآمد و بعد از آن کمپانی بردارن وارنر که وظیفه توزیع جهانی این انیمیشن را بر عهده داشت در تاریخ 28 آوریل 2022 در سرویس نتفلیکس نیز منتشر نمود همچنین این انیمیشن در تاریخ 13 می در کشور ژاپن به اکران عمومی رسید.


خلاصه داستان:

در انیمیشن حباب Bubble 2022 خواهید دید پس از باریدن حباب‌هایی که قوانین گرانش را زیر پا گذاشته‌اند، توکیو به طور کامل از دنیای خارج جدا شده و تنها به زمین بازی گروهی از جوانان تبدیل شده است که خانواده‌های خود را از دست داده‌اند. در این میان هیبیکی، یک جوان بی پروا اما با استعداد است که یک روز به صورت تصادفی از پشت بام سقوط می‌کند اما توسط یوتا، دختری با قدرت‌های مرموز نجات می‌یابد.


Download Bubble animation produced in 2022 in Japan, directed by Tetsuro Araki and written by Jen Urobuchi, Naoko Sato, Renji Oki, who jointly wrote the new work of Tetsuro Araki. This animation is based on a manga of the same name written by Urobu Hijiharu. The Bubble anime was first shown at the Berlin Film Festival on February 10, 2022, and then Warner Bros., which was responsible for the global distribution of this animation, also released it on Netflix on April 28, 2022. On May 13, it was released in Japan.

پیشنهادات بر اساس دانلود انیمیشن حباب ✔️2022 (+زیرنویس فارسی)

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

console.log('hello');