قسمت آخر (52) سریال جیران را هم اکنون دانلود و تماشا کنید!
ورود عضویت
دانلود فیلم بعد از آفتاب
0% (0 رای)
79%
حجم مصرفی شما عادی محاسبه می‌شود.

توضیحات فیلم

2/5 - (1 امتیاز)

دانلود فیلم بعد از آفتاب با After sun

دانلود فیلم خارجی بعد از آفتاب محصول سال 2022 کشور آمریکا به کارگردانی و نویسندگی داستان و فیلمنامه شارلوت ولز، این فیلم در تاریخ 18 نوامبر 2022 به اکران عمومی در کشور های انگلیس، آمریکا و .. رسید و دتوانست در مجموع به فروش بیش از 2 میلیون دلاری نیز دست یابد. با اینکه فیلم سینمایی بعد از آفتاب در گیشه و جذب مخاطب عملکرد قابل توجهی نیز به دست نیاورد اما این فیلم در مجموع توانست با حضور در بیش از 15 جنشواره مختلف، 36 جایزه را از این جشنواره ها نیز به دست آورد و همچنین در 76 بخش دیگر نامزد دریافت جایزه گردد که یک موفقیت بزرگ برای فیلم جدید شارلوت ولز نیز محسوب می شود.


خلاصه داستان:

در فیلم بعد از آفتاب Aftersun 2022 می‌بینید بیست سال پس از آخرین تعطیلاتی که سوفی 11 ساله با پدر دوست داشتنی خود کالوم گذراند، می‌گذرد و حال سوفی به زمانی که با پدرش سپری کرده بود، فکر می‌کند. اما این خاطرات به زودی به پرتره‌ای دلخراش از رابطه میان آن‌ها تبدیل شده و سوفی تلاش می‌کند پدری را که زمانی می‌شناخت با مردی که دیگر نمی‌شناسد، بار دیگر آشتی دهد و…


The movie After Sun produced in 2022 in the United States, directed and written by Charlotte Wells, this movie was released on November 18, 2022 in the United Kingdom, the United States, etc. and was able to sell more than 2 million dollars. also achieve Although the movie After Aftab did not achieve a significant performance at the box office and attract the audience, but this movie was able to win 36 awards from these festivals by participating in more than 15 different festivals and also in 76 sections. Nominated for an award, which is a great success for Charlotte Wells’ new film.

پیشنهادات بر اساس دانلود فیلم بعد از آفتاب ✔️2022 (+زیرنویس فارسی)

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

console.log('hello');