قسمت جدید (5) سریال رهاین کن را هم اکنون دانلود و تماشا کنید!
ورود عضویت
سریال پوست شیر قسمت ۱۶
0% (0 رای)
80%
حجم مصرفی شما نیم بها محاسبه می‌شود.

توضیحات فیلم

5/5 - (1 امتیاز)

دانلود قسمت 8 فصل 2 سریال پوست شیر با لینک مستقیم

پوست شیر فصل دوم قسمت هشتم سریال پوست شیر به کارگردانی جمشید محمودی

سریال پوست شیر فصل ۲ قسمت ۸ به کارگردانی و نویسندگی جمشید محمودی و تهیه کنندگی نوید محمودی در ژانرهای اجتماعی، درام می باشد. سریال ایرانی پوست شیر محصول سال 1400 می باشد. جمشید محمودی بعد از پخش سریال پوست شیر با بررسی ابعاد مختلف این سریال بصورت اختصاصی منتشر می‌شود و میتوانید نقد کامل این سریال را بخوانید. پردیس احمدیه سومین تجربه بازی در سریال نمایش خانگی را تجربه میکند و اخیراً با هنرنمایی در فیلم مجبوریم جوایز متعددی دریافت نمود. با دانلود سریال پوست شیر فصل دوم قسمت ۸ همراه فیلم اسکای باشید.


خلاصه داستان پوست شیر فصل ۲ قسمت ۸:

داستان سریال پوست شیر موضوع اجتماعی دارد که در خلاصه داستان آمده آنجایی که برسم بهشون کف آنجا پر از خون خواهد شد یا خون من یا آنها که سرنوشت مسیر متفاوتی برایش رقم میزند. همچون آثار قبلی جمشید محمودی موضوع آن درمورد دغدغه‌های اجتماعی با رویکردی انتقادی خواهد بود.


درباره ی سریال پوست شیر:

برادران محمودی اینبار هم همانند فیلم های قبلی خود قرار است که در دانلود سریال ایرانی پوست شیر فصل ۲ قسمت ۸ کنار یکدیگر باشند نوید و جمشید محمودی فیلم های زیادی را باهم همکاری کرده اند از هفت و نیم دقیقه رفته تا چند متر مکعب عشق و….نوید محمودی در پوست شیر ترجیح داده است که سمت تهیه کنندگی را در این سریال بر عهده داشته باشد و در کنار برادرش قرار است که اولین تجربه حضور خود را در شبکه نمایش خانگی رقم بزنند. رزومه برادران محمودی شبیه هم می باشد چرا که هر دو در کنار هم در یک اثر سینمایی حضور داشته اند. هم اکنون می توانید اقدام به دانلود فصل دوم قسمت ۸ سریال پوست شیر از طریق لینک های زیر نمایید.

پیشنهادات بر اساس قسمت ۸ فصل ۲ سریال پوست شیر [پوست شیر فصل دوم قسمت 8]

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

console.log('hello');