ورود عضویت
دانلود فیلم چند میگیری گریه کنی 2
0% (0 رای)

توضیحات فیلم

Rate this post

دانلود فیلم چند میگیری گریه کنی 2

فیلمنامه «چند میگیری گریه کنی 2» به نویسندگی رحیم بهبودی فر به تازگی به پایان رسیده و این فیلم با دریافت پروانه ساخت به زودی وارد مرحله پیش تولید می شود. این در حالی است که فیلمنامه قسمت اول را محسن ثنابنده نوشته است. برخلاف سری اول که شاهد احمدلو کارگردانی این فیلم را بر عهده داشت، در سری دوم قرار است علی توکلی نیا پشت دوربین باشد و حسن توکلی نیا تهیه کنندگی آن را بر عهده دارد. با دانلود فیلم چند می گیری گریه میکنی با فیلم اسکای همراه باشید.


خلاصه فیلم چند می گیری گریه میکنی 2:

این داستان خانواده ای است که پس از فوت پدرشان به ایران می آیند تا سهم خود را از دارایی پدرشان بگیرند. آنها برای خواندن وصیت نامه پدر جمع می شوند و شروع به تقسیم ارث می کنند. اما نکته عجیب وصیت نامه این بود که برای به دست آوردن اموال پدر باید شرایط ذکر شده در وصیت نامه را رعایت می کردند. موقعیت عجیبی که تمام معادلات ذهنی آنها را به هم می زند… (در صورت علاقمندی، پیشنهاد دارم فیلم علفزار و فیلم شادروان را نیز تماشا کنید)


بازیگران فیلم

در این فیلم ایرانی ابوالفضل پورعرب، مهران رجبی، حمید لولایی، حامد آهنگی، محیا دهقانی، اشپیتیم آرفی، عباس جمشیدی‌فر، اسدالله یکتا حضور دارند. لینک های دانلود نسخه قانونی فیلم چند می گیری گریه کنی 2 با لینک مستقیم بزودی در همین صفحه از فیلم اسکای قرار می گیرد.

حجم مصرفی شما نیم بها محاسبه می‌شود.
لینک های دانلود به محض انتشار در شبکه نمایش خانگی قرار می گیرد.

پیشنهادات بر اساس دانلود فیلم چند میگیری گریه کنی 2 ✔️[بدون سانسور]

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

console.log('hello');