دانلود فیلم چند میگیری گریه کنی 2
0% (0 رای)
حجم مصرفی شما نیم بها محاسبه می‌شود.

توضیحات فیلم

دانلود فیلم چند میگیری گریه کنی ۲

فیلمنامه “چند میگیری گریه کنی” که تازه به نوشته رحیم بهبودی فر پایان یافته است، به زودی وارد مرحله پیش تولید خواهد شد و پروانه ساخت آن اخذ شده است. این فیلم دارای قسمت اولی است که توسط محسن تنابنده نوشته شده است. در قسمت دوم این سری، علی توکلی نیا به عنوان کارگردان و حسن توکلی نیا به عنوان تهیه کننده مشغول به کار خواهند بود، که این موضوع با تغییری در ترکیب تیم ساخت فیلم در این سری مشخص می‌شود. با دانلود فیلم ایرانی فیلم چند می گیری گریه میکنی ۲ بدون سانسور با فیلم اسکای همراه باشید.


خلاصه فیلم چند می گیری گریه میکنی ۲ بدون سانسور:

این داستان درباره یک خانواده است که پس از درگذشت پدرشان به ایران بازمی‌گردند تا سهم خود از دارایی‌های پدرشان را دریافت کنند. آن‌ها برای خواندن وصیت‌نامه پدر، جمع می شوند و شروع به تقسیم ارث می‌کنند. اما نکته عجیب و غریب درباره وصیت‌نامه این است که برای به دست آوردن اموال پدر، باید شرایطی که در وصیت‌نامه ذکر شده را رعایت کنند. این موقعیت عجیب، همه تفکرات آنها را به هم می‌زند و باعث ایجاد اختلال در ذهن آن‌ها می‌شود. (در صورت علاقمندی، پیشنهاد دارم فیلم علفزار و فیلم شادروان را نیز تماشا کنید)


بازیگران فیلم

در این فیلم ایرانی ابوالفضل پورعرب، مهران رجبی، حمید لولایی، حامد آهنگی، محیا دهقانی، اشپیتیم آرفی، عباس جمشیدی‌فر، اسدالله یکتا حضور دارند. لینک های دانلود نسخه قانونی فیلم چند می گیری گریه کنی ۲ با لینک مستقیم بزودی در همین صفحه از فیلم اسکای قرار می گیرد.

پیشنهادات بر اساس دانلود فیلم چند میگیری گریه کنی ۲ ✔️[بدون سانسور+لینک مستقیم]

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

console.log('hello');