دانلود فیلم قجرزاده ها
0% (0 رای)
79%
حجم مصرفی شما نیم بها محاسبه می‌شود.

توضیحات فیلم

دانلود فیلم قجرزاده ها

فیلم “قجرزاده ها” به کارگردانی مجتبی سعیدزاده در ژانر کمدی خانوادگی ساخته شده، محصول سال ۱۳۹۸ می‌باشد. فیلمنامه این فیلم توسط سوسن اجلالی نوشته شده و مجتبی سعیدزاده نیز به عنوان تهیه کننده فعالیت داشته است. “قجرزاده ها” تله فیلمی است که پس از ساخت دو فیلم مذهبی “عباس خوان” و “به یادم باش”، نخستین فیلم کمدی سعیدزاده است و با همکاری سازمان بسیج هنرمندان تهران و سازمان میراث فرهنگی و گردشگری تولید شده است. با دانلود فیلم ایرانی قجرزاده ها با فیلم اسکای همراه باشید.


داستان فیلم قجرزاده ها

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: «اردشیر خان، پدر و صاحب عمارتی است که چندین فرزند ناخلف دارد و این فرزندان در تلاش برای تصاحب عمارت هستند. یک روز، یکی از عروس‌ها تصمیم می‌گیرد برای پدر که تنهاست، به عنوان همسری جدید درآید تا خودش را در دل او جا کند و برنامه‌ای برای این امر را می‌ریزد». (در صورت علاقمندی، پیشنهاد دارم فیلم شب طلایی و فیلم کادون را نیز تماشا کنید)


بازیگران فیلم:

در این فیلم بازیگرانی از جمله: فاطمه شکری، عباس نائینی، بهراد خرازی، ماد مهدى زاده، رضا محمدزاده، مهدى ایزدى، آتش تقی پور، رابعه اسکویی، فرشته آلوسی حضور دارند. هم اکنون می توانید اقدام به دانلود بدون سانسور فیلم قجرزاده ها از فیلم اسکای کنید.

پیشنهادات بر اساس دانلود فیلم قجرزاده ها ✔️[کیفیت Bluray+بدون سانسور]

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

console.log('hello');