دانلود فیلم سینما متروپل
0% (0 رای)
80%
حجم مصرفی شما عادی محاسبه می‌شود.

توضیحات

دانلود فیلم سینما متروپل

فیلم سینمایی “سینما متروپل” به کارگردانی محمدعلی باشه آهنگر، درام و هیجان‌انگیز است. نویسندگی این فیلم را محمدعلی باشه آهنگر و حامد باشه آهنگر به عهده دارند و تهیه‌کنندگی آن را سید حامد حسینی بر عهده داشته که توسط بنیاد سینمایی فارابی تولید شده است. “سینما متروپل” جدیدترین اثر محمدعلی باشه آهنگر است که اصالت آبادانی دارد و پس از فیلم‌های موفقی مانند “فرزند خاک” و “سرو زیر آب” ساخته شده است. این فیلم در چهل و یکمین جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمد. با دانلود فیلم ایرانی سینما متروپل بدون سانسور و لینک مستقیم همراه فیلم اسکای باشید.


داستان فیلم سینما متروپل

فیلم سینمایی “سینما متروپل” دربارهٔ راه‌اندازی سینمای متروپل آبادان در دوران جنگ و محاصره شهر تمرکز دارد. خلاصهٔ داستان این فیلم رسماً به این صورت اعلام شده است: “قصهٔ سینما در حصر…” محمدعلی باشه‌آهنگر که به عنوان کارگردان فیلم “سینما متروپل” فعالیت می‌کند، تجربهٔ فراوانی در ساخت فیلم‌های مختلفی با محور جنگ داشته است.


بازیگران فیلم

مجتبی پیرزاده، نوشین مسعودیان، هومن برق‌نورد، پریوش نظریه، حسین باشه آهنگر، شهاب عسگری و فرید قبادی با هنرمندی رضا کیانیان و حضور افتخاری مهتاب نصیرپور تیم بازیگران این فیلم هستند. لینک های دانلود فیلم سینمایی سینما متروپل نسخه کامل با کیفیت 480p-720p-1080p با لینک مستقیم و بدون سانسور بزودی منتشر می شود.

پیشنهادات بر اساس دانلود فیلم سینما متروپل ✔️[کیفیت Full HD+لینک مستقیم]

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

console.log('hello');