دانلود فیلم زالاوا
0% (0 رای)
90%
حجم مصرفی شما نیم بها محاسبه می‌شود.
لینک های دانلود به محض انتشار در شبکه نمایش خانگی قرار می گیرد.

توضیحات فیلم

دانلود فیلم زالاوا

فیلم “زالاوا” به کارگردانی ارسلان امیری، در ژانر درام اجتماعی، در سال ۱۳۹۹ در ایران تولید شد. نویسندگی این فیلم به صورت مشترک توسط ارسلان امیری و همسرش آیدا پناهنده انجام شده و تهیه‌کنندگی آن به عهده روح‌الله برادری بود. “زالاوا” اولین تجربه کارگردانی ارسلان امیری است که این فیلم دو جایزه فیپرشی و هفته منتقدان از جشنواره ونیز و سه جایزه سیمرغ بلورین از سی و نهمین جشنواره فیلم فجر را به خود اختصاص داد. با دانلود فیلم ایرانی زالاوا همراه فیلم اسکای باشید.


داستان فیلم زالاوا

در داستان فیلم “زالاوا”، روستاییانی در کردستان که اعتقادات قدیمی به شیاطین دارند، به وقوع اتفاقات عجیب و غریبی می‌افتند که منجر به تصادف می‌شود. این فیلم در دههٔ ۵۰ در یک روستای دورافتاده در کردستان رخ می‌دهد و دربارهٔ چیزی است که مردم نسل‌های قبل تجربه کرده‌اند. ظهور یک موجود ناشناس در روستا باعث وحشت مردم می‌شود و پلیس برای حفظ امنیت و حل مشکل به میدان فرستاده می‌شود، اما تجربه نشان می‌دهد که نمی‌توان با دستبند و اسلحه آن را دستگیر کرد.. (در صورت علاقمندی، پیشنهاد دارم فیلم تی تی و فیلم تومان را نیز تماشا کنید)


بازیگران فیلم:

در این فیلم بازیگرانی از جمله هدی زین العابدین / نوید پورفرج / پوریا رحیمی سام / باسط رضایی / شاهو رستمی / فریدون حامدی / صالح رحیمی / زاهد زندی / مهسا حجازی حضور دارند. لینک های دانلود نسخه قانونی فیلم زالاوا بزودی در همین صفحه از فیلم اسکای منتشر می شود.

پیشنهادات بر اساس دانلود فیلم زالاوا ✔️[بدون سانسور+نسخه کامل]

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

console.log('hello');