دانلود فیلم روز ششم
0% (0 رای)
حجم مصرفی شما نیم بها محاسبه می‌شود.
لینک های دانلود به محض انتشار در شبکه نمایش خانگی قرار می گیرد.

توضیحات فیلم

دانلود فیلم روز ششم

فیلم “روز ششم” به کارگردانی و نویسندگی حجت قاسم زاده اصل محصول سال 1399 ایران است. این اثر، دومین تجربه‌ی کارگردانی او در صنعت فیلم سینمایی است. اولین تجربه کارگردانی قاسم زاده اصل به سال 1384 که فیلم قتل آنلاین را کارگردانی کرد. این کارگردان 55 ساله در آن دوران فیلم‌های تلویزیونی و فیلم‌های کوتاهی ساخته است. همچنین او مسئولیت نویسندگی و کارگردانی بسیاری از مجموعه‌های تلویزیونی از جمله سریال “یادآوری” و “تاریکی شب، روشنایی روز” را برعهده داشته است. با دانلود فیلم ایرانی روز ششم همراه فیلم اسکای باشید.


خلاصه داستان فیلم روز ششم:

فیلم “روز ششم” داستان یک زندانی به نام احمد را روایت می‌کند که تنها پنج روز فرصت دارد تا به معماهایی که برایش مطرح شده پاسخ دهد تا زنده بماند. بخشی از این معماها در گذشته رخ داده‌اند و بدون حل آنها، احمد قادر به رفع مشکلات فعلی خود نخواهد بود. اگر احمد موفق نشود، در روز ششم به قتل خواهد رسید. (در صورت علاقمندی، پیشنهاد دارم فیلم بخارست و فیلم هناس را نیز تماشا کنید)


بازیگران فیلم

در این فیلم هنرمندانی همچون مصطفی زمانی، بهاره افشاری، امیر جعفری، مهران احمدی، افشین هاشمی، همایون ارشادی، بهرام ابراهیمی، مهدی حسینی نیا و با حضور جمشید هاشم پور به بازی پرداخته اند. لینک های دانلود فیلم روز ششم با کیفیت عالی را می توانید به محض انتشار نسخه قانونی از فیلم اسکای دریافت کنید.

پیشنهادات بر اساس دانلود فیلم روز ششم ✔️[کیفیت Bluray+نسخه اصلی]

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

console.log('hello');