دانلود فیلم دشت خاموش
0% (0 رای)
79%
حجم مصرفی شما نیم بها محاسبه می‌شود.

توضیحات فیلم

دانلود فیلم دشت خاموش

فیلم “دشت خاموش”، که توسط احمد بهرامی کارگردانی شده است، یک درام خانوادگی است که در سال ۱۳۹8 در ایران تولید شده است. فیلمنامه این اثر نیز توسط احمد بهرامی نوشته شده و سعید بشیری به عنوان تهیه کننده آن فعالیت داشته است. “دشت خاموش” دومین فیلم کارگردانی احمد بهرامی پس از فیلم “پناه” است که در سال 1400 منتشر شد. این فیلم به عنوان نماینده سینمای ایران در بخش افق هفتاد و هفتمین جشنواره فیلم ونیز انتخاب شده و جایزه بهترین فیلم در آن بخش را از آن خود کرده است. با دانلود فیلم ایرانی دشت خاموش با فیلم اسکای همراه باشید.


داستان فیلم دشت خاموش

داستان فیلم “دشت خاموش” در محلی نامشخص و در میان کوره‌های آجرپزی رخ می‌دهد. این فیلم به حکایت زنان و مردانی می‌پردازد که در گرفتاری‌هایی قرار گرفته‌اند و به دنبال زندگی ساده‌ای هستند. داستان فیلم بر روی لطف‌الله، یک مرد تنها و سرکارگری که در کوره آجرپزی مشغول به کار است، تمرکز دارد. او رابطه‌ای میان صاحب کوره و سایر کارگران است. یک روز، صاحب کوره همه کارگران را جمع می‌کند و خبری مهم را به آنها اعلام می‌کند که زندگی تمامی کارگران را تغییر خواهد داد… (در صورت علاقه پیشنهاد میکنم فیلم جنایت بی دقت و فیلم شب هامون رو ببینید)


بازیگران فیلم:

در فیلم بازیگرانی از جمله: علی باقری، فرخ نعمتی، مهدیه نساج، تورج الوند، مجید فرهنگ، نرگس امینی، محسن یگانه، آرشا سبحانی و برسام بهرامی به هنرمندی پرداخته‌اند. می‌توانید هم اکنون اقدام به دانلود بدون سانسور فیلم دشت خاموش از فیلم اسکای کنید.

پیشنهادات بر اساس دانلود فیلم دشت خاموش ✔️[بدون سانسور+نسخه اصل]

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

console.log('hello');