دانلود فیلم خداحافظ المپیک
0% (0 رای)
67%
حجم مصرفی شما نیم بها محاسبه می‌شود.

توضیحات فیلم

دانلود فیلم خداحافظ المپیک

فیلم “خداحافظ المپیک” به کارگردانی مجتبی پوربخش، در ژانر درام ورزشی، در سال 1398 تولید شده است. این فیلم به دست بهنام بروجردی نوشته شده است. “خداحافظ المپیک”، اولین تجربه کارگردانی پوربخش است و موفق شده است در جشنواره سندبار جایزه سیلور بهترین فیلم را به دست آورد. در این فیلم، او برای اولین بار به موضوع ورزش بانوان می‌پردازد و تجربیات خود را در این زمینه روایت می‌کند. با دانلود فیلم ایرانی خداحافظ المپیک همراه فیلم اسکای باشید.


داستان فیلم خداحافظ المپیک

فیلم “خداحافظ المپیک” بر اساس یک داستان واقعی ساخته شده است و داستان یک دختر قایق‌ران را به تصویر می‌کشد که در پی رسیدن به المپیک با چالش‌های فراوانی مواجه می‌شود. این فیلم کوتاه در بسیاری از جشنواره‌های بین‌المللی از جمله آمریکا، چین، کانادا، ایتالیا، پرتغال، مجارستان و غیره شرکت کرده و عناوین متعددی را به خود اختصاص داده است. (در صورت علاقمندی، پیشنهاد دارم فیلم صحنه زنی و فیلم اتومبیل را نیز تماشا کنید)


بازیگران فیلم:

در این فیلم کوتاه هنرمندانی همچون رامین راستاد، فرج‌الله گلسفیدی، هومن جوادی، مهری آل‌آقا، طاهره عموزاده، اصغر سندوسی، مرتضی قدیر به بازی پرداخته اند. می‌توانید هم اکنون اقدام به دانلود نسخه قاونی خداحافظ المپیک با بالاترین کیفیت از طریف لینک های زیر بپردازید.

پیشنهادات بر اساس دانلود فیلم خداحافظ المپیک ✔️[بدون سانسور]

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

console.log('hello');