دانلود سریال سرگشتگی
0% (0 رای)
85%
حجم مصرفی شما عادی محاسبه می‌شود.

لینک های دانلود به محض انتشار در شبکه نمایش خانگی قرار می گیرد

توضیحات سریال

دانلود سریال سرگشتگی

سریال “سرگشتگی” در سال 1400 توسط آرش معیریان به عنوان کارگردان و محسن شایان فر به عنوان تهیه‌کننده ساخته شد. این سریال در ژانر اجتماعی و خانوادگی قرار دارد و بازیگران شناخته شده‌ای در این سریال ایرانی حضور داشته‌اند. آرش معیریان، کارگردان و تدوینگر ایرانی، در سال 1350 متولد شده است. او تحصیلات خود را در دانشگاه تهران به پایان رسانده و پس از تجربه فیلم‌های ناموفق، با تغییر مسیر خود به سمت کمدی و ساخت فیلم‌های طنز موفقیت چشمگیری را به دست آورد. با دانلود سریال ایرانی سرگشتگی همراه فیلم اسکای باشید.


موضوع و داستان سریال

آرش معیریان، درباره آخرین اثر خود یعنی “سریال سرگشتگی”، اعلام کرده است که ژانر جدیدی را به نام جرائم اینترنتی و سایبری را بررسی خواهد کرد. اما تا کنون، اطلاعات کاملی درباره محور داستان این سریال منتشر نشده است. این موضوع باعث جذابیت و کنجکاوی بیشتر درباره سریال می‌شود و منتظر انتشار اطلاعات بیشتر درباره آن هستیم.


زمان پخش سریال سرگشتگی و تاریخ پخش

  • تا بدین لحظه هیچ گونه اخباری مبنی بر تاریخ و زمان پخش سریال سرگشتگی آرش معیریان در شبکه نمایش خانگی رسانه ای نشده است. لذا پیشنهاد می‌کنم که این صفحه را به بوکمارک خود اضافه کنید تا دسترسی آسانتری به دانلود سریال سرگشتگی و همچنین حواشی این سریال داشته باشید. (در صورت علاقمندی، پیشنهاد دارم سریال بهشت تبهکاران و سریال آوازه خوان را نیز تماشا کنید)

پیشنهادات بر اساس دانلود سریال سرگشتگی ✔️[کیفیت Bluray+نسخه اصلی]

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

console.log('hello');