دانلود سریال حیثیت
0% (0 رای)
93%
حجم مصرفی شما عادی محاسبه می‌شود.

توضیحات

دانلود سریال حیثیت

سریال “حیثیت”، محصول سال ۱۴۰۲ ایران که توسط کارگردانی سجاد پهلوان‌زاده و با همکاری محمدحسین مهدویان ساخته شد. قبل از این سریال، سجاد پهلوان‌زاده در برخی از آثار قبلی محمدحسین مهدویان نیز شرکت داشته و همکاری این دو هنرمند همواره ادامه داشته است. آخرین همکاری بین آن‌ها نیز در ساخت سریال “سقوط” صورت گرفت. سریال “حیثیت”، که دومین تجربه کارگردانی سجاد پهلوان‌زاده نیز در شبکه نمایش خانگی بود، از نیمهٔ سال ۱۴۰۱ به مراحل پیش تولید و انتخاب بازیگران خود پرداخت. پس از انتخاب بازیگران و مکان‌های فیلمبرداری، فرایند تولید این سریال آغاز شد. با سریال “سقوط” خود، پهلوان زاده توانست یک بمب خبری در شبکه نمایش خانگی ایجاد کند و این سریال از ابتدای انتشار خود با موضوعات جنجالی همراه بود. با دانلود سریال ایرانی حیثیت بدون سانسور و لینک مستقیم همراه فیلم اسکای باشید.


داستان سریال حیثیت

سریال به طور بی‌نظیری، مفاهیم ارزش‌های اجتماعی و زندگی انسانی را بازتاب می‌دهد. داستان اصلی سریال بر روی یک شخصیت زخمی تمرکز دارد که زخمی اوقاتی را تجربه می‌کند که فراتر از انزوا و تنهایی است. اما در این میان، اهمیت و ارزش سریال به عنوان یک عنصر اجتماعی برای او آشکار می‌شود، در برابر تمام سختی‌ها و دردهایی که با آن روبه‌رو است.


بازیگران:

الناز حبیبی، ستاره پسیانی، بهاره افشاری، الناز ملک، مهدی حسینی نیا و نادر فلاح از جمله بازیگران این سریال هستند. لینک های دانلود سریال حیثیت نسخه کامل با کیفیت 480p-720p-1080p با لینک مستقیم و بدون سانسور هم اکنون در دسترس شماست.


سریال حیثیت چند قسمت است؟

با توجه به اینکه سریال حیثیت این روزها، جدیدترین سریال شبکه نمایش خانگی است، در حال پایان یافتن روزهای آخر فیلمبرداری خود قرار دارد. انتظار می‌رود این سریال، در مقابل ساخته اول که یک مینی سریال بود، در قالب 15 تا 20 قسمت منتشر شود. با این حال، با توجه به عدم اطلاعات دقیق درباره این مجموعه تاکنون، احتمال وجود تغییرات در تعداد قسمت‌ها در فاز تدوین نهایی وجود دارد.

پیشنهادات بر اساس دانلود سریال حیثیت ✔️[کیفیت 1080+بدون سانسور]

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

console.log('hello');