دانلود سریال جسدهای شیشه ای
0% (0 رای)
88%
حجم مصرفی شما عادی محاسبه می‌شود.

لینک های دانلود به محض انتشار در شبکه نمایش خانگی قرار می گیرد

توضیحات سریال

دانلود سریال جسدهای شیشه ای

سریال “جسدهای شیشه‌ای” به کارگردانی مسعود کیمیایی و تهیه کنندگی مشترک جواد نوروزبیگی و هومن کبیری، محصول سال ۱۴۰۰ کشور ایران، با عنوانی عاشقانه، در شبکه نمایش خانگی پخش می‌شود. فیلم‌نامه این سریال توسط میترا عرفانی و پیمان شیرخانی نوشته شده و تحت سرپرستی مسعود کیمیایی قرار گرفته است. با دانلود سریال ایرانی جسدهای شیشه ای همراه فیلم اسکای باشید.


زمان پخش سریال

  • تاکنون هیچ اطلاعات رسمی درباره تاریخ و زمان پخش سریال “جسدهای شیشه‌ای” به کارگردانی مسعود کیمیایی در شبکه نمایش خانگی منتشر نشده است. بهتر است صفحه‌ی مورد نظر را به بوکمارک خود اضافه کنید تا در صورت اطلاع رسانی رسمی، به طور سریع از دانلود سریال “جسدهای شیشه‌ای” و همچنین حواشی این سریال مطلع شوید. (در صورت علاقمندی، پیشنهاد دارم سریال پرنده آبی و سریال بامداد خمار را نیز تماشا کنید)

اخبار و حواشی سریال جسدهای شیشه ای

به گفته مجری طرح پروژه، فرآیند نگارش فیلمنامه سریال “جسدهای شیشه‌ای” توسط میترا عرفانی و پیمان شیرخانی و با سرپرستی مسعود کیمیایی تا بهار سال آینده ادامه خواهد داشت و سپس فاز پیش تولید آن آغاز خواهد شد.

با توجه به اطلاعات ارائه شده توسط روابط عمومی سریال، محمد رضا نادری، مجری طرح سریال “جسدهای شیشه‌ای”، اعلام کرده است که هدف آنها اتمام نگارش فیلمنامه تا بهار سال آینده است و پس از آن بلافاصله به فرآیند پیش تولید سریال می‌پردازند.

“جسدهای شیشه‌ای” عنوان یک رمان است که در دهه هشتاد توسط مسعود کیمیایی نوشته شده است و تاکنون ۲۶ بار تجدید چاپ شده است.

پیشنهادات بر اساس دانلود سریال جسدهای شیشه ای ✔️[نسخه کامل+لینک مستقیم]

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

console.log('hello');