دانلود سریال آوازه خوان
0% (0 رای)
85%
حجم مصرفی شما عادی محاسبه می‌شود.

لینک های دانلود به محض انتشار در شبکه نمایش خانگی قرار می گیرد

توضیحات سریال

دانلود سریال آوازه خوان

سریال جدید شبکه نمایش خانگی با نام “آوازه خون”، تحت کارگردانی و تهیه‌کنندگی مصطفی کیایی و در سال 1400 در کشور ایران تولید شده است. این سریال در ژانر درام تاریخی قرار دارد و داستانی براساس آن روایت می‌شود. سناریو سریال “آوازه خون” توسط محسن کیایی نوشته شده است. در این سریال، ترکیبی از بازیگران سینمایی و تلویزیونی به ایفای نقش‌های مختلف می‌پردازند. با دانلود سریال ایرانی آوازه خوان همراه فیلم اسکای باشید.


اخبار و حواشی سریال آوازه خون

به نقل از اطلاعات روابط عمومی موسسه نوین کارن فیلم، اعلام شده است که آخرین اثر مصطفی کیایی به نام “آواز خون” یک فیلم تاریخی است که در مرحله تحقیق و نگارش فیلمنامه قرار دارد. تاکنون هیچ مذاکره‌ای درباره انتخاب بازیگران انجام نشده است و هرگونه خبری در این خصوص به عنوان گمانه‌زنی و اخبار کذب در فضای مجازی تلقی می‌شود.

باید توجه داشت که حتی نام پروژه نیز در این گمانه‌زنی‌ها و اخبار کذب به طرز نادرستی اشاره شده است. هرگونه خبر و اطلاعات رسمی درباره جزئیات این پروژه توسط روابط عمومی و صفحه اینستاگرام موسسه نوین کارن فیلم در اختیار مخاطبان عزیز و رسانه‌های معتبر قرار خواهد گرفت. (در صورت علاقمندی، پیشنهاد دارم سریال سرگشتگی و سریال پرنده آبی را نیز تماشا کنید)

پیشنهادات بر اساس دانلود سریال آوازه خوان ✔️[کیفیت Full HD+بدون سانسور]

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

console.log('hello');