دانلود تاک شوی طناز
0% (0 رای)
85%
حجم مصرفی شما عادی محاسبه می‌شود.

لینک های دانلود به محض انتشار در شبکه نمایش خانگی قرار می گیرد

توضیحات سریال

دانلود تاک شوی طناز

رئالیتی تاک شو “طناز” با اجرای کمال تبریزی، نویسنده، تهیه‌کننده و کارگردان سینما و تلویزیون، همچنان در مرحله ضبط و تولید قرار دارد. این فرایند با هماهنگی‌ها و حضور مهمانان در حال پیشروی است. هر قسمت از برنامه شامل گفت‌وگویی بین مجری و مهمان است و همچنین جمعیتی از مردم به صورت حضوری در این گفت‌وگوها شرکت می‌کنند. با دانلود تاک شوی طنار همراه فیلم اسکای باشید.


درباره ی تاک شوی طناز

حامد قشلاقی به عنوان طراح و تهیه‌کننده، مسئول طراحی و تهیه‌کنندگی رئالیتی تاک‌شوی “طناز” است. این برنامه توسط کمال تبریزی به عنوان میزبان و کارگردان اجرا می‌شود. در حال حاضر، فاز اول این برنامه در مرحله تدوین و اصلاح رنگ توسط مهدی ایروانی قرار دارد.

“طناز” یک رئالیتی تاک‌شو است که تصویربرداری فاز اول آن به پایان رسیده است. در این برنامه، میزبان بازیگران مختلفی را به گفتگو دعوت می‌کند و گفتگوهای متنوع و عمیقی با آن‌ها دارد. کمال تبریزی، به عنوان نویسنده و کارگردان مطرح سینما و تلویزیون، این برنامه را اجرا می‌کند. “طناز” با حمایت شرکت فرآورده‌های لبنی رامک ساخته شده و در حال حاضر در مرحله تدوین فاز اول خود قرار دارد. این برنامه برای پخش از پلتفرم‌ها آماده می‌شود و لینک‌های دانلود آن به محض انتشار در شبکه نمایش خانگی منتشر خواهند شد. (در صورت علاقمندی، پیشنهاد دارم مسابقه پدر خوانده و برنامه مهمونی را نیز تماشا کنید)

پیشنهادات بر اساس دانلود تاک شوی طناز ✔️[کیفیتBluray+بدون سانسور]

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

console.log('hello');