قسمت جدید (5) سریال رهاین کن را هم اکنون دانلود و تماشا کنید!
ورود عضویت
دانلود تاک شوی طناز
0% (0 رای)
85%
حجم مصرفی شما عادی محاسبه می‌شود.

لینک های دانلود به محض انتشار در شبکه نمایش خانگی قرار می گیرد

توضیحات سریال

5/5 - (1 امتیاز)

دانلود تاک شوی طناز

رئالیتی تاک شو «طناز» با اجرای کمال تبریزی نویسنده، تهیه‌کننده و کارگردان سینما و تلویزیون همچنان در حال ضبط و تولید با هماهنگی‌ها و حضور مهمانان در حال انجام است. همچنین در هر قسمت از برنامه جمعی از مردم به صورت حضوری شاهد گفت‌گوی بین مجری و مهمان هستند. این برنامه خواهشمند است اخبار موثق و جزییات مربوط به آن را به طور رسمی از طریق روابط عمومی دنبال کنند. با دانلود تاک شوی طنار همراه فیلم اسکای باشید.


درباره ی تاک شوی طناز

حامد قشلاقی طراحی و تهیه‌کنندگی رئالیتی تاک‌شوی «طناز» را که با میزبانی و کارگردانی کمال تبریزی به گفتگو با بازیگران اختصاص داشته و در حال حاضر فاز اول آن در مرحله تدوین و اصلاح رنگ توسط مهدی ایروانی است، برعهده دارد. حامد قشلاقی تهیه‌کننده و مدرس دانشگاه به عنوان طراح و تهیه‌کننده، این پروژه را همراهی می‌کند.

رئالیتی تاک‌شوی «طناز» که تصویربرداری فاز اول آن به پایان رسیده، میزبان تعدادی از بازیگران است و گفتگو‌هایی متفاوت و عمیق را با اجرای کمال تبریزی نویسنده و کارگردان مطرح سینما و تلویزیون شامل می‌شود. این برنامه با حمایت شرکت فرآورده‌های لبنی رامک ساخته شده و در حال حاضر مراحل تدوین فاز اول خود را سپری می‌کند. این برنامه برای پخش از پلتفرم‌ها آماده می‌شود. لینک های دانلود تاک شوی طناز به محض انتشار در شبکه نمایش خانگی منتشر می شود. (در صورت علاقمندی، پیشنهاد دارم مسابقه پدر خوانده و برنامه مهمونی را نیز تماشا کنید)


اخبار و حواشی برنامه

تصویربرداری «طناز» بعد از گذشت بیش از دو ماه از زمان آغاز تولید، به دلیل آنچه سازندگان این مجموعه نمایش خانگی «شرایط اجتماعی موجود» عنوان کرده‌اند، به اتمام رسیده است.

«طناز» شامل دو فاز است که با این اعلام، فاز نخست آن پایان یافته و هنوز تصمیمی درخصوص زمان پخش هم رسانه‌ای نشده است.

این تاک‌شوی رئال، با میزبانی کمال تبریزی نویسنده و کارگردان سینما و تلویزیون و در اولین تجربه او در کسوت مجری شکل گرفته و گفت‌وگوهایی را با جمعی از چهره‌های سینما و تلویزیون رقم می‌زند.

سازندگان اعلام کرده‌اند، این برنامه در فاز اول خود با نگاهی جدی و در عین حال سرگرم‌کننده به مقوله طنز، تصویربرداری شده است و امیدوارند با بهبود شرایط اجتماعی تولید را مجددا از سر گیرند.

پیشنهادات بر اساس دانلود تاک شوی طناز ✔️[کیفیتBluray+بدون سانسور]

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

console.log('hello');